Logistyka

Nasze rozwiązania z zakresu logistyki kierujemy do wszystkich firm, które w większym lub  mniejszym stopniu poszukują nowych funkcjonalności w obszarze już wdrożonych aplikacji informatycznych lub oczekują rozwiązań indywidualnych, przygotowanych dla własnej specyfiki pracy.

Wychodzimy z założenia, że wiedza i doświadczenie zawsze będą po stronie klienta, a nasze umiejętności w obszarze tworzenia unikatowych rozwiązań informatycznych wspomogą integrację przepływu informacji, dokumentów i towarów w obszarze spedycji i transportu oraz logistyki dostaw, dystrybucji  i magazynowania.

Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.

Produkcja

W naszej wizji usprawnienie procesów przedsiębiorstwa w zakresie wykorzystania narzędzi informatycznych powinno być zgodne z przesłaniem, że raz wprowadzona informacja będzie wielokrotnie wykorzystywana. Ale i ten kierunek rozwoju naszych usług podlega ciągłym usprawnieniom.

Wychodzimy z założenia, że w wirtualnym świecie możemy nadzorować i wykorzystywać informacje wygenerowane przez naszych dostawców i  odbiorców, a przetworzenie tych informacji i wprowadzenie do własnego systemu informatycznego zredukuje czas obsługi wybranych procesów.  

Rachunkowość zarządcza i finanse

Jak pozyskać wolne środki finansowe, jak znaleźć nowe zlecenie, jak sprostać wymaganiom konkurencyjnego rynku? Praktyka pokazuje, że potencjał tkwi w samych firmach, zarządzanych przez naszych klientów.

Nasze rozwiązania usprawniają  zarządzanie złożonymi procesami w przedsiębiorstwie przez pryzmat przychodów i kosztów. Wykorzystanie informacji gromadzonych w systemach finansowo-księgowych, odpowiednie przeanalizowanie, zaplanowanie, zasymulowanie działań spowoduje że zarządzanie stanie się prostsze i wygeneruje dodatkową wartość dodaną).    

Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.

Nasze projekty (2)

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów z zakresu informatyki i zarządzania.

Przykładowe projekty realizowane w latach 1998 – 2012:

 • Wdrożenie systemu ERP w firmie Krojcig Mebel sp. z o.o. w Zielonej Górze,
 • Wdrożenie systemu ERP w firmie Steinpol OK Meble sp. z o.o.  w Zielonej Górze,
 • Wdrożenie systemu ERP w firmie Seco/Warwick S.A w Świebodzinie,
 • Wdrożenie systemu ERP w firmie Panda sp. z o.o. w Trzebnicy ,
 • Wdrożenie systemu ERP w firmie Wikoma w Zbąszyniu,
 • Przygotowanie procesów, pomoc przy wyborze dostawcy oraz doradztwo podczas wdrożenia
  systemu ERP w firmie MK sp. z o.o. w Żarach,
 • Stworzenie i implementacja zintegrowanego systemu do obsługi transportu w firmie Intra S.A.,
 • Wsparcie przy wdrożeniu informatycznego systemu w NFZ Zielona Góra,
 • Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa „Interaktywna platforma zarządzania kosztami organizacji biznesowych” (Umowa nr UDA-POIG.08.02.00-08-038/09-00).

 

Ponadto w okresie od 01.09.2012 do 28.02.2015 realizujemy projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków budżetu państwa „Edukacyjny Symulator Ekonomiczny INVESTOR” (Umowa nr UDA-POKL. 09.02.00-08-051/11-00). Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na stronie http://investor.converse.com.pl/