Logistyka

Nasze rozwiązania z zakresu logistyki kierujemy do wszystkich firm, które w większym lub  mniejszym stopniu poszukują nowych funkcjonalności w obszarze już wdrożonych aplikacji informatycznych lub oczekują rozwiązań indywidualnych, przygotowanych dla własnej specyfiki pracy.

Wychodzimy z założenia, że wiedza i doświadczenie zawsze będą po stronie klienta, a nasze umiejętności w obszarze tworzenia unikatowych rozwiązań informatycznych wspomogą integrację przepływu informacji, dokumentów i towarów w obszarze spedycji i transportu oraz logistyki dostaw, dystrybucji  i magazynowania.

Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.

Produkcja

W naszej wizji usprawnienie procesów przedsiębiorstwa w zakresie wykorzystania narzędzi informatycznych powinno być zgodne z przesłaniem, że raz wprowadzona informacja będzie wielokrotnie wykorzystywana. Ale i ten kierunek rozwoju naszych usług podlega ciągłym usprawnieniom.

Wychodzimy z założenia, że w wirtualnym świecie możemy nadzorować i wykorzystywać informacje wygenerowane przez naszych dostawców i  odbiorców, a przetworzenie tych informacji i wprowadzenie do własnego systemu informatycznego zredukuje czas obsługi wybranych procesów.  

Rachunkowość zarządcza i finanse

Jak pozyskać wolne środki finansowe, jak znaleźć nowe zlecenie, jak sprostać wymaganiom konkurencyjnego rynku? Praktyka pokazuje, że potencjał tkwi w samych firmach, zarządzanych przez naszych klientów.

Nasze rozwiązania usprawniają  zarządzanie złożonymi procesami w przedsiębiorstwie przez pryzmat przychodów i kosztów. Wykorzystanie informacji gromadzonych w systemach finansowo-księgowych, odpowiednie przeanalizowanie, zaplanowanie, zasymulowanie działań spowoduje że zarządzanie stanie się prostsze i wygeneruje dodatkową wartość dodaną).    

Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.

Usługi

 
Firma Converse Sp. z o.o.  oferuje Państwu consulting z zakresu informatyki i zarządzania, poparty wieloletnim doświadczeniem we współpracy z przedsiębiorstwami.  W ramach naszej działalności  proponujemy Państwu usługi związane z m.in.:
 • przygotowaniem do wdrożenia systemów informatycznych, szczególnie w obszarze
  logistyki i produkcji,
 • wdrażaniem własnych i obcych systemów zarządzania klasy ERP,
 • analizą efektywności stosowanych technologii informatycznych w oparciu o metody TCO,
  EVA i ROI oraz własne rozwiązania bazujące na analizie ekonomicznej i mapowaniu procesów
  biznesowych w przedsiębiorstwie,
 • analizą wydajności procesów produkcyjnych i logistycznych w oparciu o wskaźniki
  produktywności i wybrane wskaźniki analizy ekonomicznej,
 • restrukturyzacją procesów informacyjno-decyzyjnych, logistycznych i produkcyjnych oraz
  ich optymalizacja pod względem kosztów i czasu realizacji,
 • analizą stanów magazynowych przedsiębiorstwa.