Logistyka

Nasze rozwiązania z zakresu logistyki kierujemy do wszystkich firm, które w większym lub  mniejszym stopniu poszukują nowych funkcjonalności w obszarze już wdrożonych aplikacji informatycznych lub oczekują rozwiązań indywidualnych, przygotowanych dla własnej specyfiki pracy.

Wychodzimy z założenia, że wiedza i doświadczenie zawsze będą po stronie klienta, a nasze umiejętności w obszarze tworzenia unikatowych rozwiązań informatycznych wspomogą integrację przepływu informacji, dokumentów i towarów w obszarze spedycji i transportu oraz logistyki dostaw, dystrybucji  i magazynowania.

Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.

Produkcja

W naszej wizji usprawnienie procesów przedsiębiorstwa w zakresie wykorzystania narzędzi informatycznych powinno być zgodne z przesłaniem, że raz wprowadzona informacja będzie wielokrotnie wykorzystywana. Ale i ten kierunek rozwoju naszych usług podlega ciągłym usprawnieniom.

Wychodzimy z założenia, że w wirtualnym świecie możemy nadzorować i wykorzystywać informacje wygenerowane przez naszych dostawców i  odbiorców, a przetworzenie tych informacji i wprowadzenie do własnego systemu informatycznego zredukuje czas obsługi wybranych procesów.  

Rachunkowość zarządcza i finanse

Jak pozyskać wolne środki finansowe, jak znaleźć nowe zlecenie, jak sprostać wymaganiom konkurencyjnego rynku? Praktyka pokazuje, że potencjał tkwi w samych firmach, zarządzanych przez naszych klientów.

Nasze rozwiązania usprawniają  zarządzanie złożonymi procesami w przedsiębiorstwie przez pryzmat przychodów i kosztów. Wykorzystanie informacji gromadzonych w systemach finansowo-księgowych, odpowiednie przeanalizowanie, zaplanowanie, zasymulowanie działań spowoduje że zarządzanie stanie się prostsze i wygeneruje dodatkową wartość dodaną).    

Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.

Partnerzy

Trimble T&L

 

Trimble Transport & Logistics przez nowe podejście do telematyki oferuje swoje rozwiązania flotom pojazdów różnej wielkości zwiększając efektywność ich wykorzystania.

 

Integra

 

INTEGRA Consulting jest firmą doradczo - szkoleniową działającą na terenie całego kraju. Proponuje kompleksowe usługi związane z doradztwem organizacyjnym, szkolenia, coachingi, diagnozy, wdrażanie systemów zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie.

 

Rekord

 

Firma REKORD Systemy Informatyczne Sp. z o.o. jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw oraz administracji publicznej.

 

REFA

 

Stowarzyszenie REFA Wielkopolska - Stowarzyszenie ds. Badania Pracy i Organizacji Przedsiębiorstw. Największa w Europie, działająca globalnie, organizacja non - profit, kształcąca w zakresie organizacji pracy.

 

Winbook Center Andrzej Miładowski

 

Firma Winbook Center zajmuje się tworzeniem oprogramowania wspierającego działalność małych i średnich przedsiębiorstw na płaszczyźnie księgowości, gospodarki magazynowej i sprzedaży.

 

Fundacja Rozwoju Inicjatyw Gospodarczych

 

Fundacja działa na rzecz rozwoju gospodarki i nauki województwa lubuskiego. Celem Fundacji jest wspieranie kreatywności i wzmacnianie potencjału ludzkiego w przedsiębiorstwach oraz budowanie relacji przedsiębiorstw z nauką.