Logistyka

Nasze rozwiązania z zakresu logistyki kierujemy do wszystkich firm, które w większym lub  mniejszym stopniu poszukują nowych funkcjonalności w obszarze już wdrożonych aplikacji informatycznych lub oczekują rozwiązań indywidualnych, przygotowanych dla własnej specyfiki pracy.

Wychodzimy z założenia, że wiedza i doświadczenie zawsze będą po stronie klienta, a nasze umiejętności w obszarze tworzenia unikatowych rozwiązań informatycznych wspomogą integrację przepływu informacji, dokumentów i towarów w obszarze spedycji i transportu oraz logistyki dostaw, dystrybucji  i magazynowania.

Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.

Produkcja

W naszej wizji usprawnienie procesów przedsiębiorstwa w zakresie wykorzystania narzędzi informatycznych powinno być zgodne z przesłaniem, że raz wprowadzona informacja będzie wielokrotnie wykorzystywana. Ale i ten kierunek rozwoju naszych usług podlega ciągłym usprawnieniom.

Wychodzimy z założenia, że w wirtualnym świecie możemy nadzorować i wykorzystywać informacje wygenerowane przez naszych dostawców i  odbiorców, a przetworzenie tych informacji i wprowadzenie do własnego systemu informatycznego zredukuje czas obsługi wybranych procesów.  

Rachunkowość zarządcza i finanse

Jak pozyskać wolne środki finansowe, jak znaleźć nowe zlecenie, jak sprostać wymaganiom konkurencyjnego rynku? Praktyka pokazuje, że potencjał tkwi w samych firmach, zarządzanych przez naszych klientów.

Nasze rozwiązania usprawniają  zarządzanie złożonymi procesami w przedsiębiorstwie przez pryzmat przychodów i kosztów. Wykorzystanie informacji gromadzonych w systemach finansowo-księgowych, odpowiednie przeanalizowanie, zaplanowanie, zasymulowanie działań spowoduje że zarządzanie stanie się prostsze i wygeneruje dodatkową wartość dodaną).    

Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.

Referencje

Intra S.A.

 

Stworzenie i implementacja zintegrowanego systemu do obsługi transportu w firmie Intra S.A.

 

Intra S.A.

 

Wdrożenie systemu ERP w firmie Krojcig Mebel sp. z o.o. w Zielonej Górze (więcej)

 

Intra S.A.

 

Przygotowanie procesów, pomoc przy wyborze dostawcy oraz doradztwo podczas wdrożenia systemu ERP w firmie MK sp. z o.o. w Żarach (więcej)

 

Intra S.A.

 

Wsparcie przy wdrożeniu informatycznego systemu w Narodowym Funduszu Zdrowia/ Oddział Zielona Góra

Intra S.A. Wdrożenie systemu ERP w firmie Panda sp. z o.o. w Trzebnicy (więcej)
Intra S.A.

 

Wdrożenie systemu ERP w firmie Seco/Warwick S.A w Świebodzinie (więcej)

 

Intra S.A. Wdrożenie systemu ERP w firmie Steinpol OK Meble sp. z o.o. w Zielonej Górze (więcej)
Intra S.A. Wdrożenie systemu ERP w firmie Wikoma w Zbąszyniu (więcej)